infolinia

801 318 319

infolinia

 

AKUMULATOROWNIE

 

Ważną propozycją w ofercie jest kompleksowe wyposażenie i budowa akumulatorowni, które są niezbędne, zwłaszcza w przypadku większych flot pojazdów.

 

Akumulatorownie budowane OMV spełniają nie tylko wymogi aktualnych norm, ale także najwyższe standardy bezpieczeństwa, jakości i ergonomii. System wykrywania wodoru oprócz standardowej sygnalizacji alarmowej posiada także połączenia z automatyką zasilania i wentylacji, dzięki czemu po osiągnięciu niebezpiecznego stężenia  wodoru zwiększa siłę ciągu wentylacji, a następnie odcina zasilanie prostowników. Każda akumulatorownia dopasowana jest ściśle do potrzeb i wymagań Klienta oraz parametrów jego floty.

 

W naszej ofercie znajdują się także stoły rolkowe, przenośniki baterii z elektromagnesem lub z kołowrotem i inne wyposażenie podnoszące bezpieczeństwo, wydajność i komfort pracy.

 

 

Przykładowe rozwiązania:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAPRAWY POSADZKI MAGAZYNOWEJ

 

Dzięki zespołowi technicznemu z wieloletnim doświadczeniem oraz korzystającej z chemii budowlanej najwyższej jakości jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe naprawy jak i punktowe uszkodzenia powstałe np. wskutek demontażu regałów paletowych czy maszyn produkcyjnych. Oprócz samych napraw wykonujemy oznaczenia poziome podnoszące bezpieczeństwo w magazynie i porządkujące jego pracę (np. oznaczenie lokacji do składowania blokowego, oznaczenia kierunku ruchu czy stref pieszych).

 

 

INNE PROJEKTY

 

Firma OMV Polska dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z  firmami wchodzącymi w skład grupy VECAR wykonuje także inne prace z zakresu szeroko rozumianej logistyki wewnątrzmagazynowej.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy.