infolinia

801 318 319

infolinia

 

WÓZKI WYSOKIEGO SKŁADOWANIA (REACHTRUCK)

 

CESAB z dumą przedstawia gamę zaawansowanych technologicznie wózków wysokiego składowania typu reachtruck. Inteligentnie zaprojektowane, zapewniają doskonałe właściwości jezdne oraz wyjątkową łatwość kierowania. Wózki te produkowane są w systemie ISO 14001, który jest rezultatem wprowadzenia w fabryce systemu zarządzania produkcją i jakością TPS (Toyota Production System).

 

CESAB R100

 

Seria R100 jest przeznaczona do zastosowań o niskiej i średniej intensywności pracy, obejmuje trzy modele o udźwigu od 1,2 do 1,6 tony i wysokości podnoszenia do 8,5 metra. Modele serii R100 charakteryzują się prostą konstrukcją i są łatwe w obsłudze. Dzięki temu dają możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni, a także umożliwiają szybkie wykonanie operacji w magazynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CESAB R200

 

Seria R200 wyposażona jest  w wąskie podwozie i przeznaczona do zastosowań o średniej intensywności pracy, obejmuje trzy modele o udźwigu od 1,2 do 1,6 tony i wysokości podnoszenia do 8,5 metra. Modele serii R200 charakteryzują się doskonałą zwrotnością. CESAB R200 gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i ergonomię, które są bardzo ważne w pracy na magazynie, zwłaszcza w wąskich korytarzach roboczych. Regulowana pozycja kierownicy i fotela zapewniają komfort i wygodę podczas pracy operatora, a niski stopień umożliwia łatwe i szybkie wejście do wózka. Silniki prądu przemiennego AC zastosowane w wózkach widłowych serii R200 pozwalają ograniczyć prace konserwacyjne. Panoramiczny maszt, okno w tylnej obudowie, oraz specjalnie zaprojektowana osłona dachu operatora ze wspornikami ustawionymi pod optymalnym kątem zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CESAB R300

 

Seria R300 jest przeznaczona do zastosowań o wysokiej intensywności pracy, obejmuje pięć modeli o udźwigu od 1,4 do 2,5 tony i wysokości podnoszenia do 12,5 metra. Wózki wysokiego składowania serii R300, wyposażone są w funkcję kontroli płynnego podnoszenia. Zapewniają podnoszenie i opuszczanie ładunków bez wstrząsów nawet przy maksymalnych prędkościach, co zapobiega uszkodzeniom ładunków. Każdy element w modelu serii R300 został opracowany tak, aby zwiększyć wydajność pracy. Przystosowane do ciężkiej pracy jednostki napędowe i przekładnie, bezszczotkowe silniki, hermetycznie zabezpieczone części elektroniczne sprawiają, że doskonale sprawdzają się w zastosowaniach wymagających wysokiego składowania ciężkich ładunków. Programowalne parametry zwiększają ergonomię operatora i zapewniają bezpieczeństwo pracy.