infolinia

801 318 319

infolinia

 

WÓZKI WYSOKIEGO SKŁADOWANIA (REACHTRUCK)

 

CESAB z dumą przedstawia gamę zaawansowanych technologicznie wózków wysokiego składowania typu reachtruck. Inteligentnie zaprojektowane, zapewniają doskonałe właściwości jezdne oraz wyjątkową łatwość kierowania. Wózki te produkowane są w systemie ISO 14001, który jest rezultatem wprowadzenia w fabryce systemu zarządzania produkcją i jakością TPS (Toyota Production System).

 

CESAB R100

 

Seria R100 jest przeznaczona do zastosowań o niskiej i średniej intensywności pracy, obejmuje trzy modele o udźwigu od 1,2 do 1,6 tony i wysokości podnoszenia do 8,5 metra. Modele serii R100 charakteryzują się prostą konstrukcją i są łatwe w obsłudze. Dzięki temu dają możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni, a także umożliwiają szybkie wykonanie operacji w magazynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CESAB R200

 

Seria R200 wyposażona jest  w wąskie podwozie i przeznaczona do zastosowań o średniej intensywności pracy, obejmuje trzy modele o udźwigu od 1,2 do 1,6 tony i wysokości podnoszenia do 8,5 metra. Modele serii R200 charakteryzują się doskonałą zwrotnością. CESAB R200 gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i ergonomię, które są bardzo ważne w pracy na magazynie, zwłaszcza w wąskich korytarzach roboczych. Regulowana pozycja kierownicy i fotela zapewniają komfort i wygodę podczas pracy operatora, a niski stopień umożliwia łatwe i szybkie wejście do wózka. Silniki prądu przemiennego AC zastosowane w wózkach widłowych serii R200 pozwalają ograniczyć prace konserwacyjne. Panoramiczny maszt, okno w tylnej obudowie, oraz specjalnie zaprojektowana osłona dachu operatora ze wspornikami ustawionymi pod optymalnym kątem zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CESAB R300

 

Seria R300 jest przeznaczona do zastosowań o wysokiej intensywności pracy, obejmuje pięć modeli o udźwigu od 1,4 do 2,5 tony i wysokości podnoszenia do 12,5 metra. Wózki wysokiego składowania serii R300, wyposażone są w funkcję kontroli płynnego podnoszenia. Zapewniają podnoszenie i opuszczanie ładunków bez wstrząsów nawet przy maksymalnych prędkościach, co zapobiega uszkodzeniom ładunków. Każdy element w modelu serii R300 został opracowany tak, aby zwiększyć wydajność pracy. Przystosowane do ciężkiej pracy jednostki napędowe i przekładnie, bezszczotkowe silniki, hermetycznie zabezpieczone części elektroniczne sprawiają, że doskonale sprawdzają się w zastosowaniach wymagających wysokiego składowania ciężkich ładunków. Programowalne parametry zwiększają ergonomię operatora i zapewniają bezpieczeństwo pracy.

 

 

 

 

 

Reachtrucki – wózki wysokiego składowania

Reachtrucki to maszyny przystosowane do pracy na dużych wysokościach. Ich domeną jest unoszenie ładunków na wysokość nawet kilkunastu metrów. Wózki elektryczne wysokiego składowania to gwarancja bezpiecznej oraz efektywnej pracy w każdych warunkach.

 

Gdzie sprawdzą się wózki widłowe wysokiego składowania?

Magazyny wysokiego składowania stanowią coraz częstszy obszar zainteresowania producentów i przedsiębiorstw działających w obszarze magazynowania. Według polskich norm regały wysokiego składowania to konstrukcje, których wysokość przekracza 7,2 metra. Wykorzystanie przestrzeni w orientacji pionowej (na wysokość) zapewnia optymalizację kosztów składowania towarów. Urządzenie pozwalające sprawnie obsłużyć towary składowane na wysokości pozwala w pełni docenić zalety tego rodzaju magazynu. Optymalne rozwiązanie stanowią wózki widłowe wysokiego składowania.

 

Wózki magazynowe wysokiego składowania – dlaczego warto wybrać tego typu rozwiązanie?

Wózki wysokiego składowania umożliwiają łatwy rozładunek oraz załadunek towarów na wysokości. Dzięki nim praca jest bezpieczna i wydajna. Tego rodzaju urządzenia są przystosowane do transportu poziomego. W ofercie OMV Polska znajdują się wózki widłowe magazynowe wysokiego składowania włoskiej firmy CESAB. Asortyment obejmuje także rozbudowane portfolio produktów, odznaczających się doskonałą jakością, najwyższym poziomem bezpieczeństwa oraz bezawaryjnością pracy. Każdy model cechują sprawdzone właściwości jezdne oraz łatwość kierowania i obsługi. Praca z materiałem na wysokości zawsze obarczona jest ryzykiem, jednak zastosowane rozwiązania technologiczne ułatwiają rozładunek i załadunek, zapewniając maksymalny poziom bezpieczeństwa.

 

OMV Polska – dostępna oferta

OMV Polska ma wieloletnie doświadczenie w branży wózków widłowych i regałów magazynowych. Wszystkie oferowane wózki wysokiego składowania posiadają odpowiednie certyfikaty, dopuszczające je do użytku w przestrzeni magazynowej. Zadowolenie Klienta to dla nas najwyższa wartość, o którą na co dzień dba wykwalifikowana kadra pracownicza, doradzająca w obszarze wyboru odpowiedniego wózka wysokiego składowania W ślad za doskonałą jakością i niezawodnością produktu idzie atrakcyjna cena.