infolinia

801 318 319

infolinia

 

REGAŁY MAGAZYNOWE

 

 

 

Zespół doradców techniczno-handlowych OMV Polska to grupa doświadczonych ekspertów, o rozległej wiedzy i doświadczeniu. Zakres naszej oferty sprawia, że dysponujemy wiedzą o procesach logistycznych, sposobach składowania, kompletacji i transportu bliskiego w całym łańcuchu dostaw. Pozwala to na spojrzenie z szerszej perspektywy na logistykę wewnętrzną przedsiębiorstwa i dobór znacznie lepszych rozwiązań.  

 

Nasza „multibrand strategy”  daje możliwość doboru produktów z kilku niezależnych źródeł, tak więc, możemy oferować niemal każde dostępne na rynku rozwiązanie. Umożliwia to zaproponowanie systemu, który idealnie spełni oczekiwania - bez narzucania jednego dostępnego rozwiązania danej marki. Wieloletnia współpraca z producentami regałów i akcesoriów pozwala nam zaoferować nie tylko szeroki zakres produktów, ale również bardzo atrakcyjne ceny i warunki handlowe.

 

Nasza oferta współpracy jest kompleksowa: od pomiarów i przeglądów eksperckich, przez serwis, projektowanie i sprzedaż, aż po montaż i serwis odpowiedniej instalacji.

 

Projekt w programie autoCAD wchodzi w skład każdego zadania, a jego późniejsze modyfikacje wykonuje bezpośredni doradca techniczny, co pozwala uniknąć opóźnień i pomyłek, tak częstych przy przekazywaniu zadania do osobnego działu technicznego.

Dodatkowym atutem są nasi monterzy, posiadający ogromne doświadczenie praktyczne, dzięki czemu zapewniamy bezpieczny i sprawny montaż lub wymianę elementów, bez konieczności zatrzymywania prac w magazynie.