infolinia

801 318 319

infolinia

 

WÓZKI MAGAZYNOWE Z MASZTEM - CESAB w serii S – Stacker

 

Wózki CESAB serii S przeznaczone są do aplikacji o lekkim, średnim i największym obciążeniu. Zastosowanie znajdą wszędzie tam, gdzie kluczowymi wymaganiami są zwrotność, niezawodność i bezpieczeństwo. CESAB serii S pasuje do szerokiej gamy zastosowań, takich jak przemysł, magazyny i sklepy detaliczne.

 

Seria S100

 

Używany w sklepach spożywczych i centrach handlowych, biurach, magazynach i w przemyśle wytwórczym. CESAB seria S100 jest doskonałym wyborem dla aplikacji o lekkiej intensywności w obszarach zamkniętych. Może być używany do transportu ładunków na krótkich dystansach, jak i układania na małych wysokościach, jak również może być stosowany jako ergonomiczny stół roboczy z regulacją wysokości, także automatyczną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seria S200

 

Dzięki kompaktowej konstrukcji, która zawiera zaokrągloną obudowę i zamontowany centralnie dyszel sterujący, gama maszyn CESAB serii S200 zapewnia doskonałą zwrotność.

 

Seria S200 znajduje szerokie zastosowanie: od sprzedaży detalicznej i hurtowej poprzez dystrybucję,

do produkcji. Zakres CESAB S200 oferuje elastyczne rozwiązanie dla wszystkich zastosowań wraz z opcją składanej platformy operatora i niepowtarzalnym profilem dyszla.

Szeroka gama maszyn o  udźwigu nominalnym od 0.8t do 2.0t.

Wraz z udźwigiem zwiększa się pojemność oferowanego akumulatora, maksymalna wysokość podnoszenia (do 6 m) oraz szybkość podnoszenia i opuszczania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seria S300

 

CESAB S300 sprawdzi się wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z aplikacjami o największym obciążeniu. Wysokości podnoszenia do 6m, nośność do 2000 kg i prędkość do 10 km/h sprawią, że wózki serii S300 znajdują zastosowanie w wymagających operacjach, także z ciężkimi paletami.

 

Charakterystycznymi cechami tej serii są: automatyczna redukcja prędkości na zakrętach oraz wspomaganie układu kierowniczego, które pomagają zapobiegać urazom i wspierają produktywność.

 

 

 

 

 

 

Stackery – wózki magazynowe z masztem

Zwiększająca się ilość powierzchni magazynowych w Polsce warunkuje konieczność zapewnienia odpowiedniego sprzętu do ich obsługi, rozładunku i załadunku towarów. W bogatej ofercie OMV Polska znajduje się wiele modeli doskonale dopasowanych do tego rodzaju zadań.

 

Wózki paletowe z masztem – zastosowanie

Wózki paletowe z masztem charakteryzują się zwrotnością, wysoką wydajnością i niezawodnością. Maszyny tego rodzaju cechuje duża uniwersalność. Znajdują one szerokie zastosowanie – usprawniają pracę m.in. w sklepach detalicznych, biurach oraz halach handlowych. Wózek ręcznie prowadzony z masztem to doskonały wybór także do pracy w centrach handlowych, magazynach czy przemyśle wytwórczym. Tego rodzaju urządzenia wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania ułatwiające pracę w nawet bardzo ograniczonych przestrzeniach.

 

Wózek elektryczny z masztem – dlaczego warto zdecydować się na jego wybór?

Elektryczne wózki paletowe z masztem dają gwarancję wielogodzinnej pracy oraz charakteryzują się kompaktową budową i prostą obsługą. Operujący maszyną może z łatwością nią manewrować oraz bezpieczenie rozładowywać i załadowywać towar. Wózki paletowe z masztem cechują się płynnością prowadzenia. Swoboda prowadzenia elektrycznego wózka widłowego z masztem zmniejsza ryzyko wypadku w trakcie wykonywania codziennych obowiązków.

 

OMV Polska – wybierz najlepsze wózki paletowe z masztem

OMV Polska to lider na rynku urządzeń do transportu materiałów w magazynach, hurtowniach czy składach budowlanych. Firmie zaufało już wielu przedsiębiorców, którzy wybrali setki wózków widłowych z masztem. OMV Polska oferuje produkty firmy CESAB.

 

Co zyskuje Klient, wybierając wózek elektryczny z masztem? Przede wszystkim ciągłość pracy, co jest istotne z punktu widzenia przedsiębiorcy dbającego o brak przestojów. Każda minuta opóźnienia to straty nie tylko finansowe, lecz także wizerunkowe. W związku z tym niezbędne jest wyposażenie przedsiębiorstwa w wysokiej jakości sprzęt, który zapewni stabilną pracę w zróżnicowanych warunkach. Wózki marki CESAB wykonane są z najlepszej jakości materiałów, a nad ich konstrukcją pracowali specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie. Nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania, maksymalna precyzja. To wszystko cechuje oferowane przez OMV Polska wózki widłowe – zapraszamy do kontaktu!