infolinia

801 318 319

infolinia

 

WÓZKI MAGAZYNOWE Z MASZTEM - CESAB w serii S – Stacker

 

Wózki CESAB serii S przeznaczone są do aplikacji o lekkim, średnim i największym obciążeniu. Zastosowanie znajdą wszędzie tam, gdzie kluczowymi wymaganiami są zwrotność, niezawodność i bezpieczeństwo. CESAB serii S pasuje do szerokiej gamy zastosowań, takich jak przemysł, magazyny i sklepy detaliczne.

 

Seria S100

 

Używany w sklepach spożywczych i centrach handlowych, biurach, magazynach i w przemyśle wytwórczym. CESAB seria S100 jest doskonałym wyborem dla aplikacji o lekkiej intensywności w obszarach zamkniętych. Może być używany do transportu ładunków na krótkich dystansach, jak i układania na małych wysokościach, jak również może być stosowany jako ergonomiczny stół roboczy z regulacją wysokości, także automatyczną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seria S200

 

Dzięki kompaktowej konstrukcji, która zawiera zaokrągloną obudowę i zamontowany centralnie dyszel sterujący, gama maszyn CESAB serii S200 zapewnia doskonałą zwrotność.

 

Seria S200 znajduje szerokie zastosowanie: od sprzedaży detalicznej i hurtowej poprzez dystrybucję,

do produkcji. Zakres CESAB S200 oferuje elastyczne rozwiązanie dla wszystkich zastosowań wraz z opcją składanej platformy operatora i niepowtarzalnym profilem dyszla.

Szeroka gama maszyn o  udźwigu nominalnym od 0.8t do 2.0t.

Wraz z udźwigiem zwiększa się pojemność oferowanego akumulatora, maksymalna wysokość podnoszenia (do 6 m) oraz szybkość podnoszenia i opuszczania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seria S300

 

CESAB S300 sprawdzi się wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z aplikacjami o największym obciążeniu. Wysokości podnoszenia do 6m, nośność do 2000 kg i prędkość do 10 km/h sprawią, że wózki serii S300 znajdują zastosowanie w wymagających operacjach, także z ciężkimi paletami.

 

Charakterystycznymi cechami tej serii są: automatyczna redukcja prędkości na zakrętach oraz wspomaganie układu kierowniczego, które pomagają zapobiegać urazom i wspierają produktywność.