infolinia

801 318 319

infolinia

Wydajne czyszczenie podłoża wymaga użycia sprzętu właściwego do wielkości i typu powierzchni. W OMV Polska oferujemy profesjonalne maszyny do sprzątania marki Fiorentini o zróżnicowanej mocy i przeznaczone do różnych zastosowań. Wśród dostępnych w sprzedaży produktów znajdują się odkurzacze, przemysłowe maszyny czyszczące czy zamiatarki. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz sprzęt o parametrach odpowiednich do powierzchni znajdujących się na terenie Twojej firmy!

 

Produkty marki Fiorentini

 

Fiorentini to jedna z wiodących we Włoszech i w Europie firm produkujących przemysłowe maszyny czyszczące. Od ponad 30 lat oferuje najlepsze rozwiązania w dziedzinie czyszczenia małych, średnich i dużych powierzchni. Nasi Klienci mogą wybierać spośród najszerszej gamy produktów obejmującej szorowarki, zamiatarki, odkurzacze oraz ciągniki elektryczne o sile uciągu do 5 ton.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta Fiorentini wyróżnia się szerokim asortymentem produktów zaspokajających potrzeby biznesowe tak dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Z naszych urządzeń korzystają przedsiębiorstwa działające w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, ochrony zdrowia. Urządzenia Fiorentini aż w 80% składają się z części mechanicznych, ograniczając zastosowanie układów elektronicznych jedynie do niezbędnych obszarów. Wszystko to sprawia, że nasze profesjonalne urządzenia sprzątające są nie tylko bardzo łatwe w kierowaniu i użytkowaniu, ale także w konserwacji – ich obsługę techniczną w przypadku niewielkich awarii może z łatwością przeprowadzać samodzielnie użytkownik.

 

Niezawodna konstrukcja

 

Nazwa Fiorentini pochodzi od inżyniera Osvaldo Fiorentiniego, którego zespół stawia sobie za cel konstrukcję urządzeń o jak najlepszym stosunku ceny do jakości. Trzeba przyznać, że udało im się go osiągnąć w stu procentach. Maszyny do sprzątania produkowane przez tę firmę charakteryzują się konstrukcją ograniczającą do minimum ryzyko wystąpienia usterki. Części elektroniczne stanowią w nich niewielki fragment wszystkich elementów, co umożliwia obniżenie kosztów eksploatacji i daje gwarancję niezawodności. Ich naprawa jest intuicyjna i nie nastręcza większych trudności mechanikowi. Urządzenia sprzątające Fiorentini sprawdzą się zarówno w wielkich halach, jak i szpitalach, biurach i budynkach użyteczności publicznej. Wybór odpowiedniego modelu o dopasowanych parametrach uzależniony będzie oczywiście od rodzaju i wielkości nawierzchni.

 

Łatwa eksploatacja

 

Przemysłowe maszyny czyszczące muszą być nie tylko bezawaryjne, ale również łatwe w użytkowaniu i eksploatacji. Dlatego OMV Polska oferuje produkty, które do prawidłowego działania nie potrzebują wymagającej konserwacji. Nawet wymiana niektórych elementów, których użycie zależy od specyfiki czyszczonej powierzchni, takich jak szczotki albo ssawy, powinna zająć przeciętnej osobie nie więcej niż kilka sekund. Warto również wspomnieć, że profesjonalne urządzenia sprzątające Fiorentini nie sprawiają problemów w kierowaniu i obsłudze nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Zapewniają tym samym komfort, który z pewnością spotka się z uznaniem pracowników! Ogromną zaletą sprzętu produkowanego przez włoskie przedsiębiorstwo jest z pewnością szeroka dostępność części zamiennych. Ich znakomitą większość, około 90%, można nabyć od ręki, bez konieczności czekania na pojawienie się w magazynie dostawcy. Na dodatek wymiana nawet bardziej zaawansowanych elementów jest relatywnie prosta – nawet jeśli musi jej już dokonać mechanik.

Sprawdź, jak nasze maszyny do sprzątania mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy. OMV Polska wspiera przedsiębiorców z wielu branż, dostarczając technologie niezbędne przede wszystkim w halach produkcyjnych i magazynowych – jednak nie tylko! W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne urządzenia sprzątające – szorowarki ręcznie prowadzone i z miejscem dla operatora – ale też niezawodne wózki widłowe, ciągniki czy regały magazynowe. Oferujemy również wsparcie serwisowe w systemach “Na Wezwanie”, “Full Service” i w ramach umowy przeglądowej. Zapraszamy do kontaktu!